Rzemykowo-sznurkowe szaleństwo trwa

 

Ostatnimi czasy króluje biżuteria z rzemieniami i sznurkami. Im więcej tym lepiej i do tego musi być dużo czegoś doczepionego :))) Mnie osobiście bardzo ta moda odpowiada zwłaszcza, że wykonanie jej jest bardzo proste a i nakład finansowy skromniutki :) Kolorystyka półfabrykatów jaka, w tej chwili, jest dostępna na rynku daje ogrom możliwości. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bo tak naprawdę, czasami jedna bransoletka robi nam cały strój. Jej neonowy kolor, sprawi, że będzie uwięczeniem całej stylizacji. Okres wakacyjny często sprawia, że jesteśmy odważniejsi i ośmielamy się założyć coś z rodzaju "spontanicznej radosnej twórczości" :))) I bardzo dobrze. Bo kiedy jak nie teraz :)

Pamiętajmy jednak, że biżuteria, którą nosimy na dłoniach musi mieć odpowiednią oprawę. Pisząc oprawę, mam na myśli zadbane dłonie. Wtedy każdy pierścionek, obrączka czy bransoletka prezentuje się znacznie lepiej.

Sznurki i rzemyki, odpowiednie do nich zaciski, zapięcia oraz charmsy i koraliki znajdziecie w ofercie naszego sklepu www.kalait.pl

Lato i wolne dni sprawiają, że częściej wychodzimy, częściej wyjeżdżamy dlatego można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i stworzenie własnej "wakacyjnej kolekcji". Powodzenia :)

 

P.s.Bransoletka z głównego zdjęcia wykonana z żółtego zamszowego rzemienia, oraz żółtej porcelany.

 

Comments are closed.